
Рюкзак підлітковий,спортивний,шкільний 40×30 см з принтом - дитячий,міський для хлопчика,чоловічий,унісекс (4375)
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4375
+380 (95) 818-23-53
ВіталійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний рюкзак розміром 40×30×17 см виготовлений з міцної та водовідштовхувальної тканини оксфорд. Модель оснащена двома основними відділеннями для зручної організації речей та внутрішньою кишенею для дрібниць. Завдяки м'якій спинці рюкзак зручно носити навіть при тривалому використанні.
Підходить для школи, навчання, роботи і повсякденного використання.
Особливості:
Розмір 40 (В)×30 (Ш)× (Г)17 см
Водонепроникний матеріал «оксфорд»
Два основних відділення
Внутрішня кишеня для зошитів та інших приладдя
Регульовані лямки забезпечують комфорт при носінні
Зручна ручка зверху дозволяє легко переносити рюкзак
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 30 см |
| Розмір | Середній |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регульовані лямки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


